top of page

Листи на фронт

Ілюстрація: #ЖеняПолосіна

//

Здавалося б, у 2022 році всі звикли спілкуватися в соцмережах, а сучасні військові підтримують зв’язок із рідними завдяки смартфонам навіть у гарячих точках. Проте листи від руки набули особливого значення: їх надсилають захисникам у якості оберега, як фізичний прояв вдячності за відвагу та самопожертву.


Особливо часто листи воїнам пишуть діти — їх до цього заохочують у школах та дитячих садочках, а потім згуртовано надсилають кореспонденцію на передову. До слів вдячності школярі також докладають свої малюнки, а інколи й саморобні вироби з пластиліну. Зазвичай у листах пишуть таке:

«Дякуємо за спокійний сон!»

«Ви назавжди залишитеся для нас героями»

«Бережіть себе й повертайтеся живими»

«Довіряю вам як нікому!»

«З вами ніякий руський корабель не страшний»


Листи можна не лише відправити власноруч, але й завантажити на спеціальний сайт «Привіт, воїне». Там вже зібрані десятки листів від українців, а також фотографії, відео, малюнки та вірші. Засновники сайту просять волонтерів видруковувати вдячності та вкладати в гуманітарну допомогу, що передається на фронт. Так захисники та захисниці будуть забезпечені не лише необхідними речами, але й розумінням, що їх шанують і чекають в тилу.


Commentaires


bottom of page