top of page

Про проект

24 лютого 2022 року почалось повномасштабне, безпрецедентне та невиправдане вторгнення Росії в Україну. Ця жахлива та безглузда війна відзначається неабиякою жорстокістю. Україна зазнає не лише руйнувань об’єктів стратегічного значення та інфраструктури, але й втрат серед мирного населення України. Вщент зруйновані декілька міст, через що цивільні люди змушені покидати свої домівки. Частина цих людей їде за кордон, частина шукає прихистку в інших, більш безпечних областях України. Однак, де б українці не зупинилися, вони продовжують шукати способів підтримати своїх співгромадян, допомагають із розміщенням тимчасових переселенців, шукають бронежилети та тепловізори для тероборони, допомагають з гуманітарною допомогою та ведуть інформаційну війну. Кожен українець сьогодні на своєму фронті бореться за збереження життя, демократії та суверенітету держави. Суспільство стало єдиним організмом, що бореться з агресором. Окрім бомбардувань міст, вбивств та фізичних й психологічних знущань, Росія веде жорстку пропагандистську інформаційну війну. Агресор відкрито використовує брехню, маніпуляції та фейки, на які часто ведуться необізнані люди, в результаті чого роблять хибні висновки про реальну ситуацію в Україні.

pic_7.png

Сьогодні кожен українець зупинив свою діяльність і бореться будь-яким доступним йому способом з нападником, щоб зупинити руйнування, вбивства та інформаційну пропаганду. Україна стала величезним механізмом боротьби з агресором: від військових зі зброєю до художника з олівцем. Запропонований нами проект має на меті розказати про історії людей, які своєю відважністю, впевненістю, любов’ю до своєї країни стали для всіх героями. Програмісти створюють додатки, що допомагають людям в небезпеці, журналісти миттєво висвітлюють реальні події, водії возять продукти в найвіддаленіші точки, аптекарі виходять на роботу, волонтери рятують домашніх тварин, менеджери, координують надскладні комунікації та так далі. Кожен наражає себе на небезпеку, забезпечуючи базові потреби населення українських міст та сіл. Кожен робить нереальні речі. Для українців зараз нема неможливого. Цим проектом ми хочемо зафіксувати великі подвиги людей, які попри страх, страждання та невідомість, роблять все можливе, щоб зупинити цю війну та розвивати Україну надалі.

pic_8.png

Команда

Oleg_Gryshchenko(3).jpg

Олег Грищенко

Художник, ілюстратор, арт-директор. Співзасновник та співкуратор Pictoric. Викладач кафедри графіки Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

125789163_10219088851315065_1395365187455441607_n.jpg

Софія Кришталь

Менеджерка культурних та соціальних проектів. Багатолітній досвід роботи з громадськими організаціями, місцевими громадами, а також процесом реформ в Україні.

28826976_1572288229515930_236069361947670741_o.jpg

Анна Сарвіра

Ілюстраторка, артдиректорка. Співзасновниця та співкураторка Pictoric. Двічі потрапляла до списку 75 найкращих ілюстраторів світу на Болонському дитячому книжковому ярмарку (2017, 2019).

27993267_1388356067943294_9198654676949537072_o.jpg

Олена Старанчук

Графічна дизайнерка та ілюстраторка. Співзасновниця та співкураторка Pictoric. Співпрацює з українськими та міжнародними організаціями над створенням культурних та соціальних проектів.

поліна-2.jpg

Поліна Ліміна

Редакторка, авторка видань "Професія: художник. Книга про Сергія Якутовича" та "Божена Чагарова. Діалектична матриця", креативна директорка "War. Stories from Ukraine", комунікаційниця культурних та наукових проєктів.

pic_1.png

Переклад на французьку мову:

Марія Хомкович

Координаторка кінозйомок та перекладачка. Івент-менеджерка проєкту Babylon-Villeneuve

Ілюстратори

Анна Андреєва
Олег Грищенко
Оксана Драчковська
Анна Іваненко
Марі Кінович
Вероніка Котик
Женя Олійник
 

Женя Полосіна

Романа Рубан

Софія Рунова

Анна Сарвіра

Олена Старанчук

Юлія Твєрітіна

Ілля Угнівенко

Дарія Філіппова

Марія Фоя

Олександр Шатохін

Альона Шостко

Ольга Штонда

Таня Якунова

bottom of page