top of page

Гуманітарна допомога за призначенням

Ілюстрація: #АннаІваненко

//

У березні, коли на Чернігівщині точилися запеклі бої з російськими військами, було знищено 20 мостів. Через це з Києва до Чернігова було майже нереально дістатися на автівці, адже ця місцевість багата на річки. Тоді як доставляти продукти, медикаменти й іншу гуманітарну допомогу було необхідно: велика кількість міст і сіл близько місяця провели в окупації, а сам Чернігів знаходився у блокаді.

Але були люди, які й у таких умовах знаходили шляхи, як проїхати там, де це здавалося неможливим. Олега з територіальної оборони волонтери звали «Бетменом»: йому вдавалося потрапити в Чернігів навіть у найскладніших ситуаціях. Він міг зателефонувати волонтерам о п’ятій ранку, сказати, що зараз у Києві, та потребує продуктів, ліків або цигарок. Часу на те, щоби запакувати все в його бусик — до восьмої ранку. І тоді він рушав назад до Чернігова дорогами, які мало хто знав.


У волонтерів навіть закрадалися думки, чи точно Бетмен доставляє гуманітарну допомогу за призначенням. Але згодом вони бачили фотодокази й лише дивувалися, як йому це вдається.

Comments


bottom of page