top of page

7-річна дівчинка продає свої вироби заради ЗСУ

Ілюстрація: #ОлегГрищенко

//

У сім років Ірина залишилася без тата та дядька. Обидва загинули через напад росіян — дядько у 2014 році на сході України, а батько — у березні 2022 року на Миколаївщині. Її татові, герою Олександру, було 32 роки. Іра знає, що вони захищали її та всю країну від окупантів, і хоче допомогти вижити тим, хто продовжує боронити Україну зараз.

Задля цього дівчинка створює віночки зі штучних квітів і продає їх на благодійних ярмарках і в соціальних мережах. Один виріб коштує небагато — 100 гривень (близько двох з половиною доларів). Однак Іра робить їх так багато, що вже змогла назбирати на дві автівки для військових і два тепловізори. Поки триває збір на третю машину, але Ірина почала вже мріяти масштабніше. Хоче наступного разу придбати з грошей за віночки якусь зброю, бажано Javelin. А щоби зрозуміти, де і як його купувати, Іра збирається писати керівництву України з проханням допомогти.


Вартість Javelin Іру, здається, геть не лякає: дівчина готова виготовляти віночки майже безперестанку, аби тільки допомогти захисникам.

Comments


bottom of page